newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Bank BPH

Kredyty mieszkaniowe


Marzysz o kupnie własnego mieszkania lub domu dla Swojej rodziny? Sprawdź ofertę kredytów hipotecznych Banku BPH, a Twoje plany nabiorą realnych kształtów! Akceptacja różnych źródeł uzyskiwania dochodu. Brak prowizji za przewalutowanie i podwyższenie kwoty kredytu

Bank BPH daje możliwość skorzystania z Program Ochrony Kredytu, który zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w przyszłości. Program ten obejmuje m.in. ubezpieczenie od ryzyka utraty stałego źródła dochodu oraz ochronę na wypadek śmierci oraz niezdolności do pracy.

Kredyt budowlano hipoteczny
Długi okres kredytowania i możliwość sfinansowania maksymalnej wartości nieruchomości, dogodne warunki spłaty z możliwością karencji w spłacie kapitału, wybór oprocentowania - stałe lub zmienne a także możliwość wcześniejszej, częściowej spłaty kredytu bez prowizji po 3 latach kredytowania- to wszystko otrzymasz w naszym Banku.

Kredyt lokatorski
Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem mieszkania w Towarzystwie Budownictwa Społecznego, remontem mieszkania wynajmowanego lub lokatorskiego i nie posiadasz zabezpieczenia hipotecznego, to proponowany przez nas kredyt lokatorski spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt konsolidacyjny
Jeżeli zaciągnąłeś jakieś zobowiązania finansowe, np. kredyt samochodowy, kredyt konsumpcyjny, pożyczkę lub inne i stwierdzasz, że ich spłata jest dla Ciebie zbyt droga i po prostu niewygodna - nasz Bank ma dla Ciebie rozwiązanie - kredyt konsolidacyjny.

Produkt chwilowo niedostępny.

Kliknij - skorzystaj z zestawienia i wybierz produkt najlepszy dla siebie.


Porównywarka kredytów mieszkaniowych

Chcesz otrzymać dopasowaną ofertę? Wprowadzaj dane poniżej, a my na bieżąco dokonamy przeliczeń...

Wartość nieruchomości

|
1 000
|
5 000
|
10 000

Okres spłaty

Raty

równe malejące

Kwota kredytu

|
1000
|
5000
|
10000
Bank Oprocentowanie Prowizja
RRSO i rzeczywista roczna stopa oprocentowania
Wysokość raty Popularność
Szukasz kredytu na nowe mieszkanie?
Wybierzemy najlepszą ofertę. Bezpłatnie.
zamów teraz
PKO Bank Polski
WŁASNY KĄT hipoteczny
Oprocentowanie ze stopą zmienną albo stałą przez 5 lat

Niższa marża kredytu w zielonej odsłonie

Finansowanie do 80% wartości nieruchomości
2.89%
0%
2,93%
958.28 PLN
5 zamów teraz

Wszelkie dane oraz informacje w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, chyba że informacja podana przez usługodawcę stanowi inaczej. Totalmoney.pl sp. z o.o. pośredniczy pomiędzy Użytkownikami serwisu a usługodawcami z zachowaniem najwyższych profesjonalnych standardów. Wyłączną odpowiedzialność za dane i informacje pochodzące od usługodawców ponosi usługodawca będący dostawcą danych lub informacji.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-10-19
USD3,8761-0,55%
EUR4,5498-0,27%
CHF4,2448-0,29%
GBP5,0374-0,07%