newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Ranking kredytów mieszkaniowych w PLN listopad 2011

2011-12-02


W jakim banku jest możliwość otrzymać najtańszy kredyt hipoteczny w złotych?


Ranking kredytów mieszkaniowych w PLN listopad 2011

Kryteria brane przy rankingu: Kredyt mieszkaniowy w złotych w wysokości 250 tys. zł, uruchomiony klientowi posiadającemu 50% wkładu własnego, spłacany w ratach równych przez 30 lat. Propozycje z cross-sellingiem, tj. takie, w których klient dostaje korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego pod warunkiem skorzystania z innych produktów oferowanych przez bank (np. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, kredytowej karty lub ubezpieczenia).Rata kredytu mieszkaniowego uzyskanego u zwycięzcy rankingu w Credit Agricole Bank Polska zmniejszy nasz domowy budżet o 883 zł miesięcznie. Korzystając z propozycji tego banku nie zapłacimy prowizji za uruchomienie kredytu hipotecznego, a marża wyniesie 1,1%. Skorzystanie z tak korzystnych warunków nie jest obwarowane zbyt wygórowanymi warunkami. Wystarczy posiadać (bądź założyć) w Credit Agricole konto osobiste, na które będzie wpływało wynagrodzenie oraz wykupić polisę ubezpieczeniową na życie.U zdobywcy 2 miejsca eurobanku prowizja za uruchomienie kredytu wyniesie 0%, marża stanowić będzie 1,00%, a miesięczna rata kredytu hipotecznego będzie wyższa od tej, jaką zapłacimy u zdobywcy pierwszego miejsca o 5,05 zł, i zuboży nasz portfel o 888,05 zł. W Deutsche Banku, zajmującym 3 miejsce, rata kredytu wyniesie 892 zł. Bank nie pobierze od nas prowizji za uruchomienie kredytu, a marża stanowić będzie 1,00%. Zdobywcy 2 oraz 3 miejsca również nie stawiają trudnych do spełnienia warunków klientom chcącym otrzymać kredyt na opisanych powyżej warunkach w obu przypadkach wystarczy posiadanie (lub założenie) konta osobistego i zakupienie karty kredytowej.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-11-27
USD3,7614+0,07%
EUR4,4843+0,23%
CHF4,1477+0,30%
GBP5,0239+0,04%