newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Nie szukaj wymówek weź kredyt hipoteczny w ING

2011-03-14


W wiosennej akcji marketingowej ING Bank Śląski stawia na oryginalny sposób obsługi, który jest odpowiedzią na niechęć klientów do formalności.


Nie szukaj wymówek weź kredyt hipoteczny w ING Podobnie jak w ubiegłym roku Bank, obok lepszych warunków cenowych, oferuje klientom pomoc w realizowaniu formalności.
W ramach wiosennej propozycji Banku doradcy dojeżdżają bezpłatnie na terenie całego kraju na umówiony termin z klientami i ułatwiają:
* wypełnić wniosek,
* uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
* wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
* wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.
Osoby, które w dniu składania wniosku o kredyt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego lub zmniejszenie marży o 0,6 pkt. proc. ING Bank Śląski dodatkowo nie bierze prowizji za wcześniejszą spłatę dla nowo zawieranych umów kredytowych.
ING udziela kredytów hipotecznych w PLN aż na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta oraz wartości nieruchomości.
Tytuł kampanii: Nie szukaj wymówek! Dojeżdżamy, załatwiamy.
Czas trwania: od 13.03.2010 r.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-11-27
USD3,7614+0,07%
EUR4,4843+0,23%
CHF4,1477+0,30%
GBP5,0239+0,04%