newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Najnowsza promocja kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas

2012-02-20


Użytkownicy konta osobistego z pakietem L lub XL będą mieli możliwość skorzystać z nowej promocyjnej oferty dostępnej w 2 wariantach.


Najnowsza promocja kredytów mieszkaniowych w BNP Paribas

Już od 20.02.2012r użytkownicy konta osobistego z pakietem L lub XL, którzy podejmą decyzję na skorzystanie z Kredytu Mieszkaniowego lub Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami z rządu Rodzina na Swoim będą mieli możliwość skorzystać z nowej promocyjnej oferty dostępnej w 2 wariantach.

 

Klient będzie mógł wybrać wersje, w której marża kredytu wyniesie 0,90proc. dla pierwszych 5 lat kredytowania i 1,25proc. dla pozostałego okresu kredytowania lub wariant ze stałą marżą 1,19proc. dla całego okresu kredytowania. W momencie gdy, udział celów niemieszkaniowych w kwocie kredytu będzie większy niż 20proc., marże dla obu wariantów będą podwyższone o 0,20proc.

Osoby, które skorzystają z kredytu w ramach programu Rodzina na Swoim, będą miały możliwość wybrać pomiędzy marżą 0,90proc. dla pierwszych 5 lat kredytowania orz 1,25proc. dla pozostałego okresu lub 1,19proc. w całym okresie spłaty. Natomiast marża Pożyczki Hipotecznej stanowi 3,10proc. w całym okresie kredytowania.

BNP Paribas oferuje swoim klientom 3 rodzaje produktów hipotecznych, które umożliwiają realizację różnych celów mieszkaniowych, spłatę kredytów udzielonych na cele inne niż mieszkaniowe, a także uzyskanie środków finansowych na dowolne cele niezwiązane z prowadzoną działalnością gospodarczą.Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-11-27
USD3,7614+0,07%
EUR4,4843+0,23%
CHF4,1477+0,30%
GBP5,0239+0,04%