newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Hipoteki w Deutsche Bank PBC bez prowizji do końca września 2011 r.

2011-03-30


Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną Prowizja 0% dla kredytów hipotecznych w PLN oraz EUR do 30.09.2011 r.


Oferta specjalna polegająca na zlikwidowaniu prowizji z tytułu udzielenia kredytu hipotecznego tyczy się finansowania w PLN i EUR w wysokości co najmniej 100 000 PLN czy też równowartości tej sumy w innej walucie. Objęte promocją są kredyty hipoteczne oprocentowane stopą zmienną.
Osoby, które uzyskają kredyt na w ramach oferty specjalnej, mogą również uzyskać kolejne zniżki marży przy skorzystaniu z konta osobistego, kart kredytowych, a także produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość. Tym samym marże oferowanych przez Deutsche Bank PBC kredytów hipotecznych, przy zlikwidowanej prowizji, rozpoczynają się już na poziomie 0,9% dla złotówek oraz 1,4% dla EUR.
Warunki oferty specjalnej Prowizja 0%:

 

  • brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu hipotecznego spełniającego warunki wymienione powyżej
  • marża kredytu hipotecznego wieksza w stosunku do marży obowiązującej w Deutsche Bank PBC dla kredytów mieszkaniowych, określonej dla danego przypadku o 0,2 p.p.
  • waluta kredytu: EUR i PLN
  • minimalna kwota: 100 000 zł
  • oprocentowanie: zmienne
  • prowizja za przedterminową spłatę: 2% - tyczy się jedynie spłaty dokonanej w ciągu pięciu lat od wypłaty kwoty kredytu hipotecznego lub jego pierwszej transzy
  • oferta specjalna tyczy się kredytów uzyskiwanych w ramach oferty Standardowej Hipoteki


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-11-27
USD3,7614+0,07%
EUR4,4843+0,23%
CHF4,1477+0,30%
GBP5,0239+0,04%