newsy rss Kredyty mieszkaniowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Grupa Azoty zawarła z Kronospanem kontrakty o wartości 900 mln zł
Grupa Azoty zawarła z Kronospanem szereg umów handlowych na sprzedaż melaminy i mocznika. Ich wartość to ok. 900 mln zł. Umowy obowiązują do końca 2018 roku - podała spółka w komunikacie. UE sprawdziła jak wydawano środki na granice. Jak wypadła Polska?
Europejski Trybunał Obrachunkowy stwierdził, że Fundusz Granic Zewnętrznych przyczynił się do lepszego zarządzania granicami zewnętrznymi UE i większej solidarności finansowej wśród państw członkowskich, ale nie obyło się bez wpadek. Międzynarodowy Fundusz Walutowy prognozuje: deficyt polskich finansów publicznych spadnie
- Polska jest na ścieżce, by ograniczyć deficyt o ponad 1 proc. PKB do 2016 r. - napisano w opublikowanym w środę raporcie.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji
Deutsche Bank Kredyt hipoteczny- przedłużone oferty specjalnepromocje.

2012-07-17


W ramach promocji wydłużonych do 31.07.2012r. kredyty mieszkaniowe Deutsche Bank PBC zajmujące czołowe miejsca w rankingach ofert kredytów mieszkaniowych - dostępne są bez prowizji.


, z marżą 0proc w pierwszym roku spłaty kredytu, oraz zniesioną opłatą wstępną za wycenę nieruchomości. Oferta dotyczy zniesienia opłaty z tytułu uzyskania kredytu, oprocentowanego zmienną stopą, w wysokości min. 100 000 PLN bądź równowartości tej kwoty w EUR. Jest również opcja zyskania kolejnych zniżek marży przy skorzystaniu z konta osobistego, kredytowych kart, produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość, jak również ubezpieczenia na życie czy od utraty stałego źródła dochodu. Propozycję Prowizja 0proc można łączyć z innymi, obowiązującymi ofertami specjalnymi kredytów mieszkaniowych: Marża idealna. W ramach promocji Marża idealna marża Deutsche Banku w ciągu pierwszych 12 miesięcy liczonych od daty wypłaty mieszkaniowego kredytu bądź jego pierwszej transzy wynosi 0proc, niezależnie od wskaźnika LTV. W Deutsche Bank PBC istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za wycenę nieruchomości przed udzieleniem mieszkaniowego kredytu, standardowo wynoszącej 300 złotych. Obowiązują one dla finansowania w złotówkach. Oferty specjalne obowiązują do końca lipca bieżącego roku.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC: Nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w złotówkach
Deutsche Bank PBC udostępnia nowe pakiety kredytów mieszkaniowych w PLN: Standardowy, Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjny, uzależnione od rodzaju usług Deutsche Bank PBC, z których korzysta kredytobiorca.

Credit Agricole promuje kredyt hipoteczny 3x0
Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to aktualna propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe.

Kredyt hipoteczny z gwarancją oprocentowania w Banku BGŻ
Bank BGŻ wprowadził do swojej oferty kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową. To innowacyjne podejście Banku do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego klientów poprzez raty równej wysokości.

Kredyt hipoteczny w parze od eurobanku
Ostatnia propozycja kredytowa eurobanku to reakcja na zakończenie programu Rodzina na swoim. W eurobanku nie tylko małżonkowie mają szanse na uzyskanie bogatszej propozycji kredytu hipotecznego.

Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach Getin Noble Bank zwycięża w hipotekach
Getin Noble Bank otrzymał pierwsze miejsce w rankingu banków hipotecznych, według Comperia.pl. Analitycy bardzo dobrze ocenili ofertę kredytową banku oraz elastyczne podejście do klienta.

Wydłużenie oferty specjalnej kredytów hipotecznych Deutsche Bank PBC
Deutsche Bank PBC przedłużył dotychczasowe oferty specjalne kredytów hipotecznych do 31.01 bieżącego roku. Jednocześnie osoby zainteresowane finansowaniem zakupu nieruchomości mogą korzystać z mniejszych marż.

Deutsche Bank PBC przedłuża ofertę specjalną kredytów mieszkaniowych
Do końca listopada bieżącego roku Deutsche Bank PBC wydłużył promocję, w ramach której jest możliwość skorzystania z mniejszych marż kredytów mieszkaniowych w PLN.

Kredyty mieszkaniowe:
Informacje finansowe:
Nowe produkty bankowe

Kursy walut NBP 2020-11-27
USD3,7614+0,07%
EUR4,4843+0,23%
CHF4,1477+0,30%
GBP5,0239+0,04%